כדאיות שיפוצים

איך יודעים את מידת הכדאיות טרם ביצוע שיפוצים ?

 

שאלה נפוצה בתחום שיפוצים הנה


למה כדאי לבצע שיפוץ בית ? התשובה תתמקד במספר היבטים חשובים - אחזקת הנכס, תכנון אישי ושמירת ערך הנכס. בימינו אנו אשר השקעות כלכליות אינן יציבות כדאי להשקיע בנכס שברשותכם כי בית מושקע יוביל להשקעה משתלמת וערך הנכס יעלה.

הליך שיפוצים והאמרת אחזקת נכס

כל דבר בחיים שברצוננו שישרת אותנו נאמנה יש לשמר עליו וטפח אותו כראוי. אחד הדברים החשובים ביותר בתחום שיפוצים הוא חידוש תשתיות, החלפת צנרת מים ישנה שברוב המקרים כבר החלידה והפחיתה משמעותית את תפוקתה, בדיקה מקיפה של מערכת החשמל ושדרוגה בהתאם לצרכים האישים ולמוצרים החשמליים שמשרתים את הבית. כל זאת מוביל להתאמת הבית לטכנולוגיה המתקדמת, למשל: סך מוצרי החשמל בבית גדלים גידול טבעי עם הטכנולוגיה החדשה על כן יש ליצור את החלל המתאים, כמו כן ניתן לפתור את נחילי חוטים חיצוניים אשר מעברים תקשורת כבלים, אינטרנט או טלפונים. בעת תהליך שיפוצים משתמשים במוצרים חדישים ונהנים לאורך זמן, למשל: שימוש בצנרת פלסטיק איכותית וחסרת בלאי טבעי כדי למנוע בעיות רטיבות ולאריכות ימי המוצר. כך ניתן ליצור סביבה אשר תשרת את צרכינו המשתנים ולהתאים את הבית לעידן הטכנולוגי המתקדם.

הליך שיפוצים ויישום תכנון אישי


הליך שיפוצים בעל יתרון אדיר שבו מתאפשר לבחון את הנוחיות של הבית לבעליו. לעיתים אנו פונים לפתרון עקיף של מעבר בית בכדי להימנע מהתאמת הבית לצרכינו המשתנים. אולם אם השכנים והסביבה טובה בעיננו מומלץ להשתמש בידע שיש לנו על הכרת הבית ביסודיות ואפיון מגרעותיו לצורך הפיכתן למעלות. על כן בחנו את ביתכם כאורח נטרלי וערכו רשימה של כל המגרעות אשר גורמים לכם לחוסר נוחות כי הליך שיפוצים זו הזדמנות מצוינת לערוך התאמה אישית הן בצרכים לדוגמת: מספר אסלות חדרי רחצה, כמות שקעים, גודל מטבח, ועוד. התכנון האישי הוא הזדמנות מצוינת ליצור סביבה נעימה ואיכותית בהתאמה אישית, החל בגוון הריצוף ועד לשילוב עיצוב פנים מיוחד. 

הליך שיפוצים ושמירת ערך הנכס

דירת מגורים היא נכס בעל עלות משתנה בהתאם למצבו בזמן המכירה, כל דירת מגורים מתוחזקת שומרת על ערכה ואף מגדילה אותו ככל שהיא מטופחת יותר ובמצב תשתית שמור. מבדיקת שערכנו על הפרשים בין בית משופץ לבית לא משופץ נעים הפרשים בין 15 ל 20 אחוזים, כך שבהליך שיפוצים השקעה בשיפוץ הבית מחזירה את עצמה ואף במקרים רבים אפילו יוצרת רווח עתידי במכירה, כך נהנים מבית משופץ, נעים ושומרים על שווי הנכס.

 

 


| שיפוץ דירה || שיפוץ בתים || שיפוצים |