עיצובים בגבס - עולם חדש בעיצוב הבית


עיצובים בגבס הם אלמנט המשלים לתהליך שיפוצים

ברגע שהחלטנו לשפץ את הדירה באופן יסודי מומלץ לעסוק בכל מרכיבי השיפוץ החשובים: אינסטלציה לכל הדירה, מטבח, חדרי רחצה וחדרי שירותים, ריצוף לכל הדירה, צבע ובמידת הצורך החלפת דלתות וחלונות. השקעה בתחום עיצובים בגבס באופן מקצועי הוא ההבדל בין בית מושלם לבית יפה.

עיצובים בגבס הם נושא אין סופי

 החל בקיר נישות דקורטיבי ועד להסתעפויות מורכבות של תקרות גבס מיוחדות, קירות נישות משולבים עם תאורה גלויה או שקועה או נסתרת, יש מגוון רחב בעניין עיצובים בגבס ככל שהדימיון מאפשר. החוכמה בעיצובים בגבס הוא לא לחקות תמונה כזו או אחרת שממנה התרשמתם, אלא לדעת ליצור התאמות לפי צורת הדירה או אופי הדירה, בעת תכנון הדירה יש לכלול מכלול את הייחודיות של האלמנטים בהתאמה אישית לפי צרכים אישים וכמו כן ולא פחות חשוב עיצובים בגבס ותקרות גבס אשר משנים את תפיסת התאורה בדירה, ללא הגבלת חלוקת אזורי הדלקות וסוג תאורות שיצור אווירה מושלמת עבורך באופן אישי לפי הטעם האישי וייחודי לדירה.

נציין מספר דוגמאות של עיצובים בגבס מובילים


תקרות בגבס – אלמנט הנפוץ ביותר בתחום עיצובים בגבס, אולם יש לקחת בחשבון כי תקרת גבס מנמיכה ומקטינה את החלל. על כן בדרך כלל הנמכת התקרה היא מעטה מאוד בין 8 ס"מ ל 15 ס"מ תלוי בסוג התאורה המיועדת. כמו כן יוצרים שינוי במפלסי הגבהים תוך שימוש בתאורה השקועה לצורך יצירת תחושה של גובה למרות הנמכתה. כתוצאה מכך, מראה הגימור של תקרת גבס עולה בהרבה על כל תקרת בטון ממוצעת הקיימת ברוב הדירות בישראל.

מזנון בגבס – מזנון גבס או קיר גבס לפלאזמה, הוא אחד מעיצובים בגבס המבוקשים ביותר. הרעיון בבנית עיצוב בגבס הוא לדעת לתכנן באופן אישי ובהתאמה לחלל, כך שגודלו וצורתו יותאם לצרכים האישיים ולצורת הדירה. כמו כן ניתן לשלב תאורה מתאימה, או שילוב של חומרים נוספים לדוגמת עץ, שיש וכדומה. לבסוף יופק תוצר ייחודי בעל מראה עיצובי יוצא דופן אשר לא ניתן לקנייה אלא רק ביצוע מקצועי אצל בעל מקצוע מיומן ועם דימיון פורה.

נישות ומידוף בגבס – פאן של עיצובים בגבס אשר גם יפה וגם פרקטי. עצם שיטת עיצובים בגבס בעל יתרון אדיר של התאמה לכל צורך גודל או מידה. כתוצאה מכך עיצוב בגבס יכול להיות פיתרון יצירתי ויעיל לכל מטרת איחסון ובמקביל מהווה יצירה ייחודית ומותאמת אישית החל בניצול חללים קטנים ולא נגישים ועד לשילוב מידוף יפה בגדלים משתנים עם תאורה מותאמת.

צביעת גבס – תוצר מוגמר של עיצובים בגבס ניתן באופן קל ופשוט לשנות את צבעו ועל ידי צביעה מחודש להתאימו בהתאם לצורך. למשל אם עיצבתם בגבס קיר נישות בגוונים של שמנת והכנסתם אלמנט חדש לבית שמשפיע על הקונספט של העיצוב תוכלו באמצעות צביעה מחודשת בגוון אחר לתת מראה שונה לקיר המעוצב באופן קל מאוד, וכך להתאים את תוצרי עיצובים בגבס למצבי רוח משתנים או לשינוי תכוף של ריהוט.

חברת שיפוצים Design4U מעסיקה בעלי מקצוע בכל תחומי עיצובים בגבס,
אשר תוצר השיפוץ יהיה לשביעות רצונכם ויכלול ערך מוסף עיצובי.

| עיצובים בגבס || עיצוב בגבס || מזנון גבס |