חשיבות עיצוב פנים בתהליך שיפוץ דירה


עיצוב פנים הוא אלמנט המשלים לתהליך שיפוצים

השקעה בעיצוב פנים מקצועי הוא ההבדל בין בית מושלם לבית יפה, כלומר בית הנוגע בשלמות הרמונית והאנרגיה בו מתפרצת לכול עבר לנוכח השילוב של בחירת מוצרים צורה וצבע.

עיצוב פנים מינימליסטי

כיום הסגנון השולט הינו עיצוב פנים מינימלסטי, כלומר מינמום ריהוט ואבזור לעומת חלוקת אור מקסימלית. המקצוענות בתחום זה הוא לדעת איזה סלון ליצור איזה גודל, צורה, שילוב צבעים שעדיין יצור עיצוב ייחודי, תוך שמירה על קשר ישיר לאופי הדירה, וכך הלאה בכל חללי הבית ואביזריו: בפינת האוכל, בחדרי השינה בוילונות, בתמונות ואפילו בקישוטים המשלימים.

הרעיון שמאחורי עיצוב פנים מינימליסטי הוא

ביחודיות המוצר האינדיבדואלי ולא כמות מופרזת של קישוטים, כל אלמנט מדויק בבחירתו לשילוב הכללי הן בצבעיו, בצורתו ובשילובו בתמונה השלמה של המכלול. עיצוב פנים מינימליסטי הינו פשוט לחלוטין ומבוסס על מרחבים פתוחים המאפשרים לנו להנות מהחלל ועם זאת להנות מהפריטים הבודדים המסייעים ביצירת התמונה המושלמת. כמו כן ישנה חשיבות גדולה בבחירת הצבעוניות הדברים כך שישתלבו יחד במכלול ולא יגנבו את הצגה. חשוב להדגיש שרעיון המינמליסטי אינו ריקנות אלה ייחודיות המוצר הנבחר ויצירת הרמוניה בין חפצים בצבע, בצורה ובמיקום.

השפעת תאורה על עיצוב פנים

תאורה הינה אחד הדברים החשובים ביותר בעיצוב פנים לקבלת המראה הסופי, בעת בחינת סוג התאורה ישנם מספר היבטים חשובים שיש לבחונם: אופי הדירה, סגנון ותכנון. לדוגמא כאשר אנו רוצים לתת לדירה מראה נקי ומינימלסטי, התאורה מהווה חלק עדין ולא שולט בעיצוב הכללי, על כן מומלץ להשתמש בהנמכות תקרה, כך שנוכל לחלק את התאורה באופן חופשי לפי אזורים וכל אזור לפי כמות האור הנדרש לו  ועדיין להשתמש בגופי תאורה שקועי תקרה אשראינם בולטים ובעלי מראה נקי ומינמלסטי אך עדיין ביכולתם לשנות אוירה. תכנון נכון של חלוקת האור יכול להעניק לחלל עומק או גובה בהתאם לצורך, חלוקה לאזורים בעלי הדלקות שונים אפילו באותו החלל בדירות בהן התקרה נמוכה או דירות לא גדולות במיוחד עדיף להשתמש בתאורות קיר שיקנו לנו תחושה של עומק וגובה.

יתרונות של עיצוב פנים

יצירת הבחנה בין שיפוץ יפה לבין דירה שמשדרת כי ישנה חשיבה על הכל עד לפרט האחרון. טעם אישי זה דבר חשוב מאוד אך לא תמיד עומד בקנה אחד עם שילוב מקצועי של כל אבזור. מעצב פנים בעל ניסיון ומעוף יודע לבנות דרך הטעם האישי שלכם והצרכים שלכם מראה מיוחד לדירה שילוב נכון של צבעי הריהוט, תוך מתן משקל הולם לכל אחד ממרכיבי הריהוט והקישוט

חברת שיפוצים Design4U מעסיקה בעלי מקצוע בכל תחומי עיצוב פנים, אשר תוצר השיפוץ יהיה לשביעות רצונכם ויכלול ערך מוסף עיצובי.

| עיצוב פנים || שיפוץ דירה || שיפוץ בלווי אדריכלי |