קבלן שיפוצים


רוצים לשפץ את הדירה ומחפשים קבלן שיפוצים ?

מעוניין לשפץ אך לא יודע מאיפה להתחיל? האם אתה מכיר את כל הגורמים בתהליך שיפוצים ? האם אתה מכיר בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים? האם אתה יודע לתזמן בין פעולות השיפוץ? במיוחד בשביל זה אנו כאן בשבילך ומציעים עבורך קבלן שיפוצים.קבלן שיפוצים עם שנות הניסיון והידע הנרחב שצברנו בתחום יודע להצליח למרות כל המהמורות
בדרך להגשמת חלום השיפוץ צריך קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה, בחברתנו מועסקים מיטב בעלי המקצוע השונים אשר עובדים אצלנו באופן קבוע בכל תחומי השיפוצים: אינסטלטורים, חשמלאים, בנאים, מעצבי פנים, אדריכלים, רצפים, צבעים ועוד. הקמנו שיתופי פעולה עם המובילים בתחום אספקת המוצרים לביצוע שיפוצים: ריצופים, כלים סניטרים, מטבחים, דלתות, חלונות ועוד, והכנסו את כולם תחת קורת גג אחת עבורכם.

קבלן שיפוצים איכותי יודע לנהל את תהליך השיפוצים
כאשר יש קבלן שיפוצים איכותי אין צורך בהתרוצצויות מיותרות, לא תתיקלו בתאומים בעייתים ומחשבות אם בעל המקצוע יגיע או לא יגיע, לא תבזבזו כסף לשווא, והכי חשוב אווירת השיפוץ לא תכיל לחץ. אנו ננהל את תהליך השיפוץ ואצלנו באופן מיוחד משלמים באופן מדורג בקבלת המוצרים.

מספר טיפים חשובים בבחירת קבלן שיפוצים מתאים:

קבלן שיפוצים שמגיע אליכם יתן הצעת מחיר המפרטת את המפרט הטכני בכל הסעיפי שיפוצים:
הריסה, בניה, אינסטלציה, חשמל וכ"ו, כך שתהה חפיפה אמיתי בין הצעות המחיר.


אל תסתפקו בהצעה אחת של קבלן שיפוצים כדאי לקבל לפחות 3 הצעות מחיר, חשוב מאוד להשוות הצעות מחיר ולוודא שהצעות שקיבלתם תואמות במפרט, בכדי שבחירת קבלן שיפוצים תהיה מותאמת.

וודאו כי המפרט הטכני לשיפוצים יהיה מדוייק ופרטני כך שהכול יהיה ברור וללא הפתעות.
אל תסמכו על דברים בעל פה, חשוב לפרט הכל בכתב ובאופן מסודר.

חשוב לבנות חוזה עבודה עם קבלן שיפוצים אשר יהיה ידוע ומסודר: משך זמן העבודה, מועד התשלום, אופן התשלום.

בדקו ביסודיות את הצעת המחיר ואת קבלן שיפוצים אל תתעצלו לראות עבודות ולהתרשם: מטיב עבודתו ומהתנהלות ביצועו.

עבודת הכנה טובה בטרם עת לתהליך שיפוצים מניבה תוצאות טובות בזכות תכנון מוקדם ובחירת קבלן שיפוצים מתאים. נשמח לסייע ולענות על שאלה קטנה כגדולה בכל תחום השיפוצים ותכנון התקציב המוקדם, מאחלים לכל שיפוץ קל ונעים   


| חברת שיפוצים || קבלן שיפוצים || שיפוצים |