שיפוץ דירה


שיפוץ דירה הינו תהליך מורכב בו יש לתכנן את כל מהלך הדברים מראש ובקפדנות

 בעת שיפוץ דירה יש לשקול כיצד להשתמש בחלל הבית כראוי כך שתהליך שיפוצים יניב תוצאות מקסמיליות וטובות, כך גם בניית תקציב עבור שיפוץ דירה הינו מורכב בפני עצמו: כמה עולה מטבח? כמה עולה ריצוף? כמה עולה דלת? ישנן הרבה שיקולים והחלטות, כך שללא הדרכה מקצועית התהליך יכול להיות מסובך ומסורבל.

D&D פיתחה שיטה יחודית לבנות תקציב עבור שיפוץ דירה ולא רק הצעת מחיר עבור שיפוץ

תקציב עבור שיפוץ דירה שיכלולו בתוכו את כל העלויות הישירות והנלוות באופן ייחודי על פי הצרכים האישים והמדיוקים שלכם. תקציב שיכלול בתוכו את עלויות: מטבח, שיש, כיור, ברז והקרמיקה. תקציב שיכלול את: ריצוף לדירה, קרמיקה לחדרים הרטובים, כלים סניטרים, דלתות ועוד. הצעת התקציה הנה בדיוק ובאופן אישי לצרכי שיפוץ דירתכם. 


תהליך הצעת מחיר עבור שיפוץ דירה נעשה במהירות וביעילות

מרגע הגעת נציגנו לדירתכם תוך 24 שעות תקבלו בפקס או במייל הצעת מחיר עבור שיפוץ דירה, באופן מדוייק ומפורט שכולל הכל לפי דרישתכם האישית ועדיין תומנת בתוכה את האפשרות להפריד חומר לבן (מטבח, דלתות, ריצופים וכ"ו) כך שההצעה הנה בשקיפות מלאה וניתן להוסיף בזמן בחירת המוצרים ולשכלל את התקציב.

בחינת התקציב עבור שיפוץ דירה נעשה באופן מקצועי ובהתאמה לצרכיי הלקוח

ניתנת לכם אפשרות לבחון יחד איתנו את התקציב עבור שיפוץ דירה כך שתוכלו להוזילו או ליקרו לפי רצונכם בבחירת המוצרים. אופן התשלום נבנה עבורכם בצורה מדורגת של שלבים הכפופים לסיום שלבי תהליך שיפוצים, כך תוכלו לדעת בוודאות שבכל שלב שילמתם על פחות ממה שקיבלתם

הצעת מחיר עבור שיפוץ דירה תורמת לקבלת אומדן איננה כרוכה בתשלום ולא מחייבת

נשמח לייעץ לכם בכל נושא, מקרה קלאסי בו אנו מסייעים המון כאשר יש לכם דירה שברצונכם לרכוש אך אינכם יודעים מה הסכום המשוער לשיפוצה, נשמח לסייע לכם בזמן אמת ולבנות לכם הערכת מחיר לפרוייקט שיפוץ דירה אפילו בלי להגיע לדירה.

נשמח לסייע בכל עת, שיהיה שיפוץ קל ונעים בברכה צוות Design4U

 

 


| שיפוץ דירה || שיפוץ || שיפוץ בתים |