דגשים לבחירת שיפוצניק

החשיבות המכרעת בבחירת שיפוצניק שיעשה את תהליך השיפוץ לחוויה חיובית עבורכם. לפניכם דגשים לבחירת שיפוצניק שיעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.
שיפוצניק
תוכן עניינים

מי מאתנו לא חווה את ההרגשה כי לאחר שחסכנו והחלטנו לבסוף לבצע את השיפוץ המיוחל אנו רוצים להיות בידיים האמינות והמקצועיות ביותר. הפרמטר הכי חשוב אשר יקבע את אופי תהליך השיפוץ תלוי בגורם מבצע שיפוץ, כלומר שיפוצניק או קבלן שיפוצים. לפניכם דגשים לבחירת שיפוצניק מקצועי.

בחירת שיפוצניק זוהי ההחלטה החשובה ביותר בתהליך שיפוצים כולו. ולכן אל לכם לזלזל בה ולעשות אותה כלאחר יד. כי כאשר מנהל שיפוץ אמין ויודע לקחת את ההחלטות הנכונות חווית שיפוצים נעימה וחיובית.

אחת הבעיות המרכזיות בתהליך שיפוצים היא: התקציב, לעיתים לוקחים בחירה שגויה אשר נובעת מפער מחירים בין שיפוצניק חסר ניסיון ובין קבלן שיפוצים מנוסה. פער זה יכול להוביל לחוויה לא נעימה, לעבודה לא איכותית, לאי עמידה בתקציב או בזמנים וכן הלאה.

הפרשי מחירים נובעים מכך כי המונח שיפוצניק פרוץ:

אין הגדרה אחידה ועל כן כל אדם יכול להחליט להגדיר את עצמו שיפוצניק. לעיתים לצערנו לא תמיד יש קשר ישיר לרמת הידע והניסיון שלו. כך מידי שנה נוספים כ- 1000 שיפוצניקים חדשים שמתחילים לעבוד באופן עצמאי. וכ- 900 מתוכם אינם שורדים בשנתם הראשונה.

הגדרת שיפוצניק באופן בסיסי היא:

בעל מקצוע המתמחה בכל תחומי עבודות שיפוץ הכוללים: עבודות חשמל, אינסטלציה, ריצוף, צביעה, גבס, שיפוץ מטבחים וארונות, תוך ביצוע עבודה מדויקת ואיכותית. אולם אין אדם שהוא מקצועי ב10 מקצועות שונים בשיפוץ. לכן חשוב שהשיפוצניק יחזיק בעלי מקצוע שונים. שכל אחד מתמסר לתחום אחד בלבד וכך יוצא שמקצועיותו עולה בהרבה מאדם המנסה להיות רב גוני.

 

מה הם ה- דגשים לבחירת שיפוצניק:

לאחר הבהרת מידת החשיבות המכרעת בבחירת שיפוצניק שיעשה את תהליך השיפוץ לחוויה חיובית עבורכם מוצגות לפניכם דגשים לבחירת שיפוצניק:

בחרו שיפוצניק לפי המלצות של מכרים שהיו מרוצים מעבודתו

חשוב מאוד ללכת לראות עבודות קודמות, לראות את הגימור של עבודתו, לשאול על אופי עבודתו, עמידתו בלוח הזמנים וכו'.

תשאול שיפוצניק בכדי שתוכלו לתהות על קנקנו

כמה שנות ניסיון יש לו? האם ברשותו אנשי מקצוע נוספים לצורך ביצוע כל עבודות השיפוץ? האם נעזר הארכיטקט להמלצת חומרים? האם נעזר במהנדס לביצוע שכלול של חומרים? האם הצעתו כוללת חומרי גלם? האם ניתן לחסוך בחומרים באמצעות קנייה עצמאית של חומרים? האם מכיר חנויות עודפים? וכל העולה ברוחכם אין לחסוך בשאלות שיבהירו את מהות שיפוצניק.

השוואת הצעת מחיר

השוו מספר הצעות מחיר של שיפוצניקים ובדקו היטב את הפרטים הקטנים. בדקו היטב את המפרט של הצעת המחיר, בדרך כלל הצעה זולה במיוחד חסרה בפרטים שיובילו לתוספות בהמשך הדרך. השוו לפחות בין שלושה שיפוצניקים שונים.

קביעת הסכם או חוזה עבודה

קביעת הסכם שיכלול מפרט טכני, תוכניות לביצוע, מחיר, חלוקת אחריות בשלבי שיפוץ. הגדירו אבני דרך לתשלום, על-פי התקדמות העבודה, והשאירו כ-5%-10% מהעלות כבטוחה עד לאחר השלמת העבודה. קחו בחשבון עלויות בלתי צפויות בשיעור של 15%-10% להפתעות. סכמו גם מה קורה במקרה של אי-עמידת שיפוצניק בלוחות הזמנים.

לסיכום דגשים לבחירת שיפוצניק

חברת השיפוצים 'בשביל העיצוב' מעסיקה בעלי מקצוע בכל תחומי שיפוץ, אשר מחיר השיפוץ יהיה נוח, תהיה עמידה בזמנים ובעיקר תוצר השיפוץ יהיה לשביעות רצונכם.

מאמרים נוספים בקטגורית -
ברז הוא פריט חשוב במטבח ובאמבטיה, והבחירה הנכונה יכולה לשפר בצורה משמעותית את השימוש בחללים האלו. במאמר הזה, נספק לך מדריך מקיף כיצד לבחור בברז מתאים ואיכותי למטבח או לאמבטיה שיתאים לצרכייך.
ישנן דרכים רבות להשתמש באור כדי לגרום לבית שלך להיראות במיטבו. במאמר זה נרחיב על הנושא של תאורה לבית, כדי לקרוא לפני שבוחרים תאורה.
החלטתם לשפץ את הבית או רק את חדר האמבטיה? במאמר זה נרחיב על הנושא של עיצוב חדרי אמבטיה... מה חשוב לדעת? ואיך לבחור סגנון?
במדריך זה נסביר כיצד יש לשמור על האמבטיה לאחר השיפוץ... אלו בדיקות כדאי לעשות? ומה צריך לדעת לגבי האינסטלציה? המדריך המלא מאת 'בשביל העיצוב'.
הגיע הרגע הנכון לשפץ את הדירה מחדש. חסכתם כסף, פיניתם את הלוז, ועכשיו הגיע החלק המעשי. לפניכם מאמר שיסביר בקצרה את כל מה שכדאי לדעת על שיפוץ דירה, ואיך מתחילים? המשיכו לקרוא
רוצים להסיר קיר בטון? לפתוח פיר מעלית בתקרה עשויה בטון? לקדוח חור בקוטר 12 צול לצורך העברת צנרת? את כל אלו נעשה בעזרת שיטת הניסור בטון ביהלום. המשיכו לקרוא
לשפץ את הבית
רוצים לשפץ את הבית?
ולא יודעים מאיפה להתחיל?

אנו מזמינים אתכם להתייעץ ללא עלות! עם המומחים של 'בשביל העיצוב'. בשיחת ייעוץ נסביר לכם מאיפה מתחילים, כמה יעלה ועוד… ואפילו נפנה אתכם לקבלנים מצוינים שאנו עובדים איתם.

נשמע טוב? לחצו על הכפתור למטה.