טיפים בבחירת קבלן שיפוצים

מחפשים קבלן שיפוצים? במאמר זה אנו נותנים טיפים בבחירת קבלן איכותי ומקצועי. זוהי אחת הבחירות החשובות שתעשו בחיים אז כדאי להמשיך לקרוא.
קבלן שיפוצים
תוכן עניינים

מעוניין לשפץ אך לא יודע מאיפה להתחיל? האם אתה מכיר את כל הגורמים בתהליך שיפוצים? האם אתה מכיר בעלי מקצוע אמינים ואיכותיים? האם אתה יודע לתזמן בין פעולות השיפוץ? במיוחד בשביל זה אנו כאן בשבילך ומציעים עבורך קבלן שיפוצים.

למרות כל המהמורות בדרך להגשמת חלום השיפוץ צריך קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה. בחברתנו מועסקים מיטב בעלי המקצוע השונים אשר עובדים אצלנו באופן קבוע בכל תחומי השיפוצים: אינסטלטורים, חשמלאים, בנאים, מעצבי פנים, אדריכלים, רצפים, צבעים ועוד… הקמנו שיתופי פעולה עם המובילים בתחום אספקת המוצרים לביצוע שיפוצים: ריצופים, כלים סניטרים, מטבחים, דלתות, חלונות ועוד, והכנסו את כולם תחת קורת גג אחת עבורכם.

קבלן איכותי יודע לנהל את תהליך השיפוצים

כאשר יש קבלן איכותי אין צורך בהתרוצצויות מיותרות, לא תתקלו בתאומים בעייתיים ומחשבות אם בעל המקצוע יגיע או לא יגיע. לא תבזבזו כסף לשווא, והכי חשוב אווירת השיפוץ לא תכיל לחץ. אנו באתר בשביל העיצוב נעזור לכם לעבור הליך שיפוצים קל ונעים. ואצלנו באופן מיוחד משלמים באופן מדורג בקבלת המוצרים.

מספר טיפים חשובים בבחירת קבלן שיפוצים מתאים:

  1. קבלן שיפוצים שמגיע אליכם ייתן הצעת מחיר המפרטת את המפרט הטכני בכל סעיפי השיפוצים:
    הריסה, בניה, אינסטלציה, חשמל וכ"ו, כך שתהה חפיפה אמיתית בין הצעות המחיר.
  2. אל תסתפקו בהצעה אחת של כדאי לקבל לפחות 3 הצעות מחיר. חשוב מאוד להשוות הצעות מחיר ולוודא שהצעות שקיבלתם תואמות במפרט, בכדי שבחירת הקבלן תהיה מותאמת.
  3. וודאו כי המפרט הטכני לשיפוצים יהיה מדויק ופרטני כך שהכול יהיה ברור וללא הפתעות.
    אל תסמכו על דברים בעל פה, חשוב לפרט הכל בכתב ובאופן מסודר.
  4. חשוב לבנות חוזה עבודה עם הקבלן שלכם אשר יהיה ידוע ומסודר: משך זמן העבודה, מועד התשלום, אופן התשלום.
  5. בדקו ביסודיות את הצעת המחיר ואת הקבלן. אל תתעצלו לראות עבודות ולהתרשם: מטיב עבודתו ומהתנהלות ביצועו.

עבודת הכנה טובה בטרם עת לתהליך שיפוצים מניבה תוצאות טובות בזכות תכנון מוקדם ובחירת קבלן שיפוצים מתאים. קבלן עם שנות ניסיון וידע שצבר בתחום יודע להצליח.
אנו בצוות 'בשביל העיצוב' נשמח לסייע ולענות על שאלה קטנה כגדולה בכל תחום השיפוצים ותכנון התקציב המוקדם, מאחלים לכל שיפוץ קל ונעים.

מאמרים נוספים בקטגורית -
הקבלן שתבחרו ימלא תפקיד מרכזי בהגשמת החלום שלכם. לכן חשוב לבחור נכון ולקבל את ההחלטה הטובה ביותר. הנה כמה שיקולים ושלבים בבחירת קבלן שיפוצים מתאים.
בחירת חברת שיפוצים מומלצת היא תהליך חשוב שדורש מחקר, בחינה של ביקורות, והתרשמות ממקצועיות ואמינות. מדובר גם בתהליך שכולל התאמת תקציב ובחינה של האחריות שהחברה מציעה ועוד... המשיכו לקרוא
איך משלמים לקבלן? לפני שאתם מתחילים לפזר כספים, חשוב שתגדירו תנאי תשלום לקבלן שיפוצים שבחרתם. במדריך הבא נסביר בהרחבה איך לפרוס את התשלומים. המשיכו לקרוא
מה צריך לדעת על אחריות של קבלן שיפוצים, האם הקבלן מחויב ע"פ החוק לתת אחריות? ומה הדין במקרה של דירה חדשה מקבלן? כל מה שתצטרכו לדעת על הנושא כאן במדריך. המשיכו לקרוא
מה זה קבלן ניסור בטון? ולאיזה תחום הוא שייך? לפניכם מדריך שיסביר לכם כל מה שצריך לדעת על קבלני ניסור בטון. המשיכו לקרוא
כשעורכים חוזה עם קבלן חייב לעשות זאת כמו שצריך! במדריך זה אנחנו נעזור לכם להכין חוזה כמו שצריך... מה חשוב בחוזה? מי עורך? על מה לשים לב? ועוד
לשפץ את הבית
רוצים לשפץ את הבית?
ולא יודעים מאיפה להתחיל?

אנו מזמינים אתכם להתייעץ ללא עלות! עם המומחים של 'בשביל העיצוב'. בשיחת ייעוץ נסביר לכם מאיפה מתחילים, כמה יעלה ועוד… ואפילו נפנה אתכם לקבלנים מצוינים שאנו עובדים איתם.

נשמע טוב? לחצו על הכפתור למטה.