שיפוץ חדרי אמבטיה

מה צריך לדעת על שיפוץ חדרי אמבטיה, מגזין בשביל העיצוב.
תוכן עניינים

בעזרת שיפוץ חדרי אמבטיה ניתן להגיע לתוצאות שיהוו פנים חדשות ממש לאמבטיה הקיימת. חדר האמבטיה הוא החדר בו אנחנו מסיימים את היום, נהנים ממקלחת נעימה ומרגיעה לקראת שנת הלילה. במקרים רבים גם הבוקר שלנו נפתח במקלחת מה שבהחלט מקנה לחדרון הזה הרבה מאוד משמעותי.

חדר האמבטיה מתחבר אצלנו עם טוהר, ניחוח נפלא וכל מה שקשור לנעימות ולניקיון. אם חדר האמבטיה יהיה מתוכנן היטב נוח ונעים, הרי שנוכל ליהנות מהשימוש באמבטיה. אם הוא יהיה מוזנח, ישן, לא מתוחזק כמו שצריך ואולי אפילו לא נקי, התחושה שלנו לא תהיה נוחה.

שיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט

שיפוץ חדרי אמבטיה קומפלט

כשאנחנו מדברים על שיפוץ כללי ומקיף של חדר האמבטיה. אנחנו למעשה מדברים על שיפוץ שכולל החלפה של כל החדר מהמסד ועד לטפחות. זה כולל החלפה של התשתיות של האמבטיה, החלפת הריצוף, חידוש המקלחון, התקנת כיור וברז לצחצוח שיניים התקנת שירותים וכן הלאה.

ריצוף חדר אמבטיה

ריצוף חדר אמבטיה

הריצוף של חדר האמבטיה הוא לרוב לא שטח נרחב. כאשר מדובר במטרים ספורים ממש של ריצוף, חשוב לבחור ריצוף שמתאים לחדרי האמבטיה. כדי למנוע החלקה ונפילות חלילה. וכן רצפה כזו שנשארת יפה. גם כאשר היא באה במגע תכוף עם מים, לחות ורטיבות.

החלפת האמבטיה במקלחון

החלפת מקלחון לאמבטיה

כיום מקובל מאוד להסתפק במקלחון בחדר האמבטיה, תוך וויתור על האמבטיה הגדולה. הרבה אנשים באים לשפץ את האמבטיה כאשר הדבר הראשון שהם מבקשים זה לבטל את האמבטיה. ולהתקין במקומו מקלחון. האמבטיה נתפסת כמוצר מיושן וכמעט בלתי שימושי. לאנשים של היום אין זמן להשתכשך באמבטיות קצף ארוכות. והם מעדיפים מקלחת מהירה ויעילה… החלפת האמבטיה למקלחון למעשה מעניקה לנו הרבה יותר אפשרויות לעיצוב חדר האמבטיה. כי המקלחון תופס הרבה פחות מקום ביחס לאמבטיה. מה שמאפשר לנצל טוב יותר את החלל הנתון.

כמה עולה שיפוץ אמבטיה

אם נרצה להגדיר את התשלום עבור שיפוץ חדרי אמבטיה, מן הסתם נחטא אל האמת. זאת משום שיש כל כך הרבה אפשרויות, ועל כן גם טווח כל כך רחב של מחירים. עד שממש לא נוכל לתת לכם כאן הצעת מחיר. עם זאת נוכל לציין כי העלות לשיפוץ חדרי אמבטיה מתחיל בסכום של סביבות 10,000 ₪ אך הוא עשוי לזנק ולטפס גם לעשרות אלפי שקלים. ואולי אפילו יותר כשזה תלוי.

תכנון חדר אמבטיה

שיפוץ חדר מקלחת מתחיל בתכנון של החלל המיועד לחדר הרחצה והתאמת צרכי הלקוח לחלל הנתון להפקת תוצאה הטובה ביותר. חדר האמבטיה הוא אמנם לא חלל גדול, ואולי נדמה לכם שאתם יכולים לתכנן אותו בעצמכם. חשוב שתבינו! דווקא בגלל שמדובר בחלל קטן. ישנה משמעות רבה יותר בתכנון שלו ובבחירה בכל האביזרים והאלמנטים.

בגלל שזה עשוי להיות כל כך מורכב ובטווח רחב כל כך של מחירים. חשוב לתכנן היטב את החדר כדי שההשקעה תהיה במקומות הנכונים. שישוו לחדר את המראה המוצלח והשימוש הפונקציונלי ביותר.

שלב השני הינו יצירת שילוב מעוצב לחדר הרחצה ע"י בחירה מקצועית של אריחי רצפה וחיפוי. בשילוב דקורים או פסי קישוט או פסיפסים למראה מעוצב, המותאם אישית לכל לקוח. בחירת כלים סניטרים מתאימים בגודלם בצורתם ובצבעם.
וכמובן לפני הכל בניית תקציב מוקדם לעלויות העבודה וכל החומרים בטרם ביצוע.

הדרך להגיע לתוצאות המושלמות עוברת דרך הבחירה שלכם בבעלי המקצוע הנכונים, שיעשו עבורכם את העבודה. אנחנו כאן כדי לתווך עבורכם וליצור את הקשר מול קבלנים ובעלי מקצוע מצוינים. כדי להנות מהשירות, השאירו את פרטיכם ונשמח לסייע גם לכם להגיע אל בעלי המקצוע הטובים ביותר.

תמונות של שיפוץ חדר אמבטיה

שאלות ותשובות בנושא שיפוץ חדרי אמבטיה

המחיר לשיפוץ אמבטיה מתחיל ב 10,000 ₪ ועשוי לטפס ולהגיע עד ל – 100,000 ₪ ואפילו יותר. תלוי בעיצוב שתבחרו ובאביזרים והכלים הסניטריים שתרצו. חשוב שתגדירו לעצמכם מראש את התקציב מול הצרכים כדי שלא תיסחפו למקומות שלא חשבתם ולעלויות שלא תכננתם.

המחיר להתקנת אמבטיה נקבע בהתאם לסוג האמבטיה שאתם בוחרים. בגדול, המחיר נע בין 4,000 ₪ ל – 5,000 ₪ כאשר מדובר בעלות העבודה בלבד של פירוק האמבטיה הישנה והתקנת האמבטיה החדשה. כדאי לבדוק גם את האפשרות לש הלבשת אמבטיה שתעלה לכם הרבה פחות. לרוב זה לא יעבור את ה – 5,000 ₪ כשזה כולל את כל העבודה.

כידוע, החלפת אמבטיה יכולה להתבצע בשתי דרכים. החלפה של האמבטיה והלבשה של האמבטיה.

יש הבדל מהותי בין החלפת האמבטיה להלבשת האמבטיה הישנה בחדשה. הלבשת אמבטיה היא כמובן זולה ומהירה יותר ביחס להחלפת אמבטיה. החלפת אמבטיה כוללת פירוק האמבטיה, הרמת רצפות, פירוק אריחים והכנה יסודית של השטח לצורך התקנת האמבטיה חדשה. הלבשת אמבטיה היא מהירה יותר וגם העלות היא נמוכה משמעותית.

המחיר לחידוש האמבטיה עומד על טווח של 600 ₪ עד 1000 ₪. החלפה של האמבטיה כשהיא כוללת גם את החלפת האריחים עולה באזור 2,500 ₪ כשזה לא כולל את המחיר של האמבטיה עצמה. החלפת אמבטיה בגדול עשויה לעלות לכם כ – 5,000 ₪.

שיפוץ חדרי אמבטיה מחייב מומחיות וידע מקצועי. כדי לקבל תוצאות טובות, אסתטיות ומקצועיות, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון בתחום הספציפי הזה של חידוש אמבטיות.

אחרי הכול לא מדובר באלמנט רגיל שמקשט את הבית. האמבטיה מחוברת לצנרת, לניקוז והיא נמצא במגע תמידי עם מים. כדי שאכן העבודה תתבצע כמו שצריך, האיטום יהיה טוב, לא יתפתח עובש ולא יהיו בעיות בחיבורים, חשוב מאוד לוודא כי אכן הכול ייעשה כמו שצריך וברמה מקצועית גבוהה ומוקפדת.

חושבים על שיפוץ אמבטיה? מתלבטים בין הלבשת אמבטיה או התקנה של אמבטיה חדשה? שוקלים האם לבטל את האמבטיה לטובת המקלחון? אל תקבלו החלטות לפני שאתם מתייעצים עם אנשי המקצוע בתחום. רק כך תוכלו להיות בטוחים כי אכן האמבטיה שלכם תהיה נוחה לשימוש, מעוצבת יפה, עשויה בצורה אסתטית ומבטיחה לכם שימוש נוח ונעים.

לקבלת הצעת מחיר עבור שיפוץ חדרי אמבטיה

מלאו את הטופס וקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד

לשפץ את הבית
רוצים לשפץ את הבית?
ולא יודעים מאיפה להתחיל?

אנו מזמינים אתכם להתייעץ ללא עלות! עם המומחים של 'בשביל העיצוב'. בשיחת ייעוץ נסביר לכם מאיפה מתחילים, כמה יעלה ועוד… ואפילו נפנה אתכם לקבלנים מצוינים שאנו עובדים איתם.

נשמע טוב? לחצו על הכפתור למטה.