שלבי שיפוץ דירה

מהם שלבי שיפוץ דירה? לפניכם ארבעה שלבים עיקריים לשיפוץ הדירה שלכם. בשלבים אלו אנו מדגישים את הדברים החשובים שעליהם נשים דגש.
שלבי שיפוץ דירה
תוכן עניינים

בתחילת המאה ה 21 אחוז גדול מהאוכלוסייה מודעים לחשיבות מראה הדירה. לרוב בתי מגורים ישנים שגילם מעל עשור זקוקים כמו כל דבר לשמירה וטיפוח. אנו רוצים שהבית יראה במיטבו ומותאם לצרכינו אך לא פחות חשוב שתשתיות הבית ישמרו וערך הנדל"ן ישמר גם כן. אז מהם שלבי שיפוץ דירה? המשיכו לקרוא

שלב ראשון בעת שיפוץ דירה: יעוץ ניצול חומרים ושטחים

פגישת יעוץ עם מעצב פנים או אדריכל או קבלן שיפוצים, בפגישת יעוץ זו באמצעות הידע, ניסיון והמעוף של אנשי המקצוע מגדירים את האופן העתידי שאנו מעוניינים לראות איך דירתנו תיראה, חלוקת החלל בדירה, סגנון עיצוב המנחה בשיפוץ, וכמובן עמידה בתקציב השיפוץ. כך בהדרגה יקבעו הגדרות אישיות שיובלו למפרט טכני מסודר עבור תהליך שיפוץ דירה.

שלב שני בעת שיפוץ דירה: בחירת תשתיות עבור שיפוץ דירה

אינסטלציה – רוב הדירות שנבנו מעל 10 שנה מצוידים בצנרת ברזל בעלת בלאי גבוה שמתחילה להחליד ולהתפורר בין 10 ל 20 שנה, צנרת כזו מפחיתה באופן משמעותי את לחץ המים בדירה ואת איכות המים, על כן כבר זמן רב משתמשים בארץ בצנרות פלסטיק, פקסגול או SP. הצנרת המומלצת ביותר היא SP לחיצה בשל טיב החומר אשר מורכב משלוש שכבות פלסטיק ונחושת, בזכות זאת הצנרת חזקה במיוחד, עמידה בטמפרטורות גבוהות וללא בלאי טבעי.

מערכת חשמל – דירות ותיקות מאופיינות ברשת של חוטי חשמל אשר גורעים מהאסטטיקה של הדירה, בהזדמנות של שיפוץ רצוי לבנות מערכת תקשורת דירתית אשר תקשר לתוכה את כל ערוצי החשמל, לשם כך יש לקבוע את מיקומי השקעים עבור טלויזיה, תקשורת, מערכת שמע, מערכות מיזוג ועוד עם אפשרות ולבצע תיקון עתידי במידת הצורך, כך מונעים שבירה או חציבה בקיר. התקנת מערכת החשמל תבוצע על ידי חשמלאי מוסמך בכדי שעבודת החשמל תבוצע באופן מבוקר, יסודי ולפי תו תקן.

שלב שלישי בעת שיפוץ דירה: איסוף הצעות מחיר מקבלני שיפוצים

מפגש עם קבלני שיפוצים ידועים ובעלי ניסיון מוכח, שיתוף המפרט שמשרת את תהליך שיפוץ הדירה. איסוף הצעות מחיר עבור שיפוץ דירה, רצוי לקבל בין 3 עד 5 הצעות מחיר לשיפוץ דירה המותאמות למפרט שנקבע מראש.

שלב רביעי בעת שיפוץ דירה: בחירת קבלן שיפוצים

ברגע בחירת מבצע שיפוץ דירה יש לכלול מספר דברים עיקרים: מחיר סביר ולאו דווקא הנמוך מבניהם. הצעה כתובה ברורה ומפורטת בכדי למנוע פרצות בהמשך. חוזה עבודה מסודר ומפורט המגדיר את העלויות, הזמנים ואת זמני התשלום. התרשמות מביצועי קבלן השיפוצים ומאופן התנהלותו.

מאמרים נוספים בקטגורית -
מכונת ניסור בטון היא כלי רב עוצמה המשמש לחיתוך בטון, אבן ולבנים. המכונה פועלת באמצעות דיסק יהלום המסתובב במהירות גבוהה וחוצב את החומר. ניתן להשתמש במכונת ניסור בטון למגוון רחב של משימות, כגון יצירת פתחים לדלתות וחלונות, חיתוך קירות ועמודים, וביצוע עבודות תשתית. למידע נוסף המשיכו לקרוא
ברז הוא פריט חשוב במטבח ובאמבטיה, והבחירה הנכונה יכולה לשפר בצורה משמעותית את השימוש בחללים האלו. במאמר הזה, נספק לך מדריך מקיף כיצד לבחור בברז מתאים ואיכותי למטבח או לאמבטיה שיתאים לצרכייך.
הרחבת חלון בקיר בטון יכולה להיות קשה, אך ישנם 5 פתרונות טכנולוגיים מעולים: לחלונות חכמים או החלפת חלון לחלון גדול יותר. המשיכו לקרוא...
כדאיות שיפוצים » האם כדאי לשפץ עכשיו את הנכס? ומהי מידת הכדאיות? במאמר זה אנו נענה ברחבה מתוך מספר היבטים חשובים. המשיכו לקרוא
בתהליך שיפוצים עולות לו שאלות רבות הנוגעות במהות תהליך שיפוצים: מה? למה? ואיך? במאמר זה נעשה לכם סדר לפני שמתחילים לשפץ. המשיכו לקרוא
לשפץ את הבית
רוצים לשפץ את הבית?
ולא יודעים מאיפה להתחיל?

אנו מזמינים אתכם להתייעץ ללא עלות! עם המומחים של 'בשביל העיצוב'. בשיחת ייעוץ נסביר לכם מאיפה מתחילים, כמה יעלה ועוד… ואפילו נפנה אתכם לקבלנים מצוינים שאנו עובדים איתם.

נשמע טוב? לחצו על הכפתור למטה.